Kandıranın Sesi, Haberin Doğru Adresi - Adliye
Çiftçi Tüfekle Dükkan Bastı! 3 Saatte İkna Edildi
Çiftçi Tüfekle Dükkan Bastı! 3 Saatte İkna Edildi
Kandıra’da elinde benzin bidonu ve tüfekle bir dükkana giren ve iddialara göre benzini dükkana dökerek eyleme başlayan Necmi D. isimli vatandaş, polis tarafından ikna edilmeye çalışılıyor
11 Aralık 2019 Saat: 15:57

Kandıra’nın merkezinde Aydınlık Mahallesi Türkocağı Caddesi üzerinde bir iş yerine benzin döken ve elinde tüfek olan Kandıra Seyitaliler köyünden tarım ve hayvancılıkla uğraşan Necmi D. isimli şahıs, eylem yapıyor. K. Ç. isimli  şahısa ait erkek berberi, saat 15:00 sularında  elinde benzin bidonu ve tüfekle gelen bir şahıs  tarafından basıldı. 

Necmi D. etrafa tehditler yağdırırken,  içeride bulunan  iş yeri sahibi K. Ç. ile müşterileri olay yerinden hızla kaçarak uzaklaştı. Necmi D. yanında getirdiği benzini  dükkanın içerisinde her yere  döktükten sonra, öfke ilem iş yeri içerisindeki bazı malzemeleri dışarıya fırlattı ve elinde silah ile içeride beklemeye başladı.

ÖZEL HAREKAT GELDİ

Polisin güvenlik önlemi aldığı, çevreyi güvenlik şeridiyle kapattığı alanda İlçe Emniyet Müdürü’nün ikna çabaları sürerken meraklı kalabalık da güvenlik şeridinin etrafına toplandı. Polisin Necmi D. isimli vatandaşa, “Borcun mu var, tüfeği bırak” şeklinde çağrıda bulunduğu videoya yansıdı. Öte yandan tfaiyede  şahısın  dükkanı ateşe vermesine karşı olay yerinde tedbir aldı. 

3 SAAT SONRA

Polis ekiplerinin ikna çabalarına rağmen 3 saat elinde tüfekle dükkana kimseyi yaklaştırmayan Necmi D., annesinin olay yerine gelmesi sonrası polis ekiplerine teslim oldu. Gözaltına alınan Necmi D. sağlık kontrolü sonrasında işlemleri için İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.


Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat